письмове додавання трицифрових чисел коли сума одиниць 10 або сума десятків 10 конспект уроку з клас
Метою є Ознайомити учнів із прийомом письмового додавання трицифрових чисел, коли сума одиниць або сума десятків дорівнює 10; удосконалювати вміння виконувати додавання і віднімання іменованих чисел; узагальнювати вміння розв'язувати прості задачі з буквеними даними на знаходження суми; розвивати мислення учнів; виховувати колективізм, вміння учнів працювати в групах.. Конспект на урок Математика скачати
Письмове додавання трицифрових чисел у випадку, коли сума одиниць дорівнює 10 або сума десятків дорівнює 10 десяткам. Задача з буквеними даними. — Сьогодні на уроці ми ознайомимося з письмовим додаванням трицифрових чисел у випадку, коли сума одиниць дорівнює 10 або сума десятків дорівнює 10 десяткам; будемо розв’язувати задачі з буквеними даними. IV. Вивчення нового матеріалу.
Письмове додавання трицифрових чисел, коли сума одиниць дорівнює 10 або сума десятків дорівнює 10 десяткам. Мета: пояснити прийоми додавання; вправляти учнів у додаванні та відніманні іменованих чисел; опрацювати задачу з буквеними даними. Обладнання: картки для індивідуальної роботи, для усної лічби, предметні малюнки. ХІД УРОКУ. I. Контроль і закріплення знань учнів. Перевірка домашнього завдання. Усні обчислення. Обчислити значення виразу 530 — с, якщо с 80, 500, 40, 300, 250. У сумі на місці одиниць залишимо 0, а один десяток додамо до десятків і т. ін. Первинне закріплення. Розв'язання прикладів № 683 (третій і четвертий приклади — з коментуванням, перший і другий — самостійно).
Тема уроку Письмове додавання трицифровий чисел, коли сума одиниць дорівнює 10 або сума десятків дорівнює 10 десяткам. Задачі з буквенними даними. Слайд 5. Завдання уроку Познайомитись з прийомом письмового додавання трицифрових чисел, коли сума одиниць або сума десятків десятків дорівнює 10; Удосконалювати вміння додавати і віднімати іменовані числа; Узагальнити вміння розв’язувати прості задачі на знаходження суми; Розв’язувати задачі з буквеними даними; Слайд 6. Знати Алгоритм письмового додавання трицифрових чисел. Вміти Застосовувати алгоритм письмового додавання трицифрових чисел; Знаход
Письмове додавання трицифрових чисел, коли сума одиниць більша за 10 одиниць або сума десятків більша за 10 десятків. Мета: ознайомити учнів з прийомом письмового додавання трицифрових чисел з переходом через розряд; закріпити вміння знаходити периметр прямокутника; формувати навички письмового додавання і віднімання трицифрових чисел; розвивати увагу, мислення; виховувати інтерес до предмета. Хід уроку. I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ II. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ УРОКУ — Сьогодні на уроці ми будемо вчитися письмово додавати трицифрові числа з переходом через розряд; складати і розв'язувати задачі за коротким записом; обчислювати периметр прямокутника. IV.
Письмове додавання трицифрових чисел у випадку, коли сума одиниць дорівнює 10 або сума десятків дорівнює 10 десяткам. Складання задач на дві дії за поданим виразом. Істинні та хибні висловлювання. Опубліковано: Наталья Ткаченко Чт, 2016-10-13 19:16. Розробки уроків. 2016/2017. 0. Мета: ознайомити учнів з прийомами письмового додавання трицифрових чисел у випадку, коли сума одиниць дорівнює 10 або сума десятків дорівнює 10 десяткам; формувати вміння складати задачі на дві дії за поданим виразом; розвивати логічне мислення; виховувати старанність. Автор: невідомий.
Мета: ознайомити учнів з прийомами письмового додавання трицифрових чисел у випадку, коли сума одиниць дорівнює 10 або сума десятків дорівнює 10 десяткам; вдосконалювати вміння додавати і віднімати іменовані числа; формувати вміння розв’язувати задачі з буквеними даними; закріплювати вміння розв’язувати задачі на зведення до одиниці; розвивати мислення; виховувати увагу. Багато зі сторінок прочитаної нами повісті М. Стельмаха «Гуси-лебеді летять» нагадує високу поезію, бо герой твору, Михайлик, був чутливим до краси природи, умів дивуватися, цінувати добр… Літературний диктант за романом Валер’яна Підмогильного "Місто".
Урок 82 Письмове додавання трицифровий чисел, коли сума одиниць дорівнює 10 або сума десятків дорівнює 10 десяткам. Задачі з буквенними даними. - презентация. Презентация была опубликована 5 лет назад пользователемБогдан Лашкарёв. Получить код презентации. Скачать бесплатно презентацию на тему "Урок 82 Письмове додавання трицифровий чисел, коли сума одиниць дорівнює 10 або сума десятків дорівнює 10 десяткам. Задачі з буквенними даними." в формате .ppt (PowerPoint). Похожие презентации.
Письмове додавання трицифрових чисел за умови, що сума одиниць дорівнює 10 або сума десятків дорівнює 10 десятків Мультимедійний підручник Математика 3 клас. Письмове додавання трицифрових чисел за певних умов. Відео уроки. Вступ. Письмове додавання трицифрових чисел за умови, що сума одиниць дорівнює 10 або сума десятків дорівнює 10 десятків. Задачі з буквеними даними. Підсумок уроку. Для повного перегляду матеріалів Нова Школа увійдіть на сайт. [TheChamp-Login]. Наступний урок Віднімання трицифрових чисел за умови, що зменшуване містить один нуль. Попередній урок Письмове віднімання трицифрових чисел без переходу через розряд.
Тема: Письмове додавання трицифрових чисел у випадку коли сума одиниць дорівнює 10 або сума десятків дорівнює 10 десяткам. Мета: пояснити прийоми додавання у зазначених випадках; вправляти учнів у додаванні та відніманні іменованих чисел; опрацювати задачу з буквеними даними. Обладнання: картки для індивідуальної роботи та усних обчислень, предметні малюнки. Хід уроку. I. Організаційний момент. II. Учні отримують картку із намальованими на ній колами. Потрібно якомога швидше порахувати кола і назвати їхню кількість. 5) Індивідуальна робота за картками. Картка 1.
При додаванні трицифрових чисел одиниці додають до одиниць, десятки до десятків і сотні до сотень. Наприклад: 325. +413. 738 Усне множення і ділення. У кожному класі своя лічильна одиниця. Одиницею першого класу є одиниця. У другому класі лічильною одиницею є тисяча. Читаючи числа, називають число одиниць, кожного класу, назву класу. Письмова нумерація ґрунтується на помісцевому значенні цифр (позиційний принцип), тобто значення цифри в запису числа залежить від того, яке місце (позицію) вона займає. Якщо цифру переставити на одне місце вліво, її значення збільшується в 10 раз, а якщо на одне місце вправо, то її значення зменшується в 10 раз.
Письмове додавання трицифрових чисел. УРОК 23 Читання і записування п’ятицифрових чисел у межах 20 тисяч. Письмове додавання трицифрових чисел. Задачі на знаходження третього доданка (№№ 206-216). Тема. Читання і записування п’ятицифрових чисел у межах 20 тисяч. Письмове додавання трицифрових чисел. Задачі на знаходження третього доданка (№№ 206—216). Мета. Підкреслити в кожному з них цифру, яка означає, скільки сотень (десятків, одиниць, тисяч) в ньому. Одиниць яких розрядів немає в числі? б) Назвати найбільше і найменше чотирицифрові числа; п'ять послідовних чисел, починаючи з числа 2997. в) Виконати дії. 99 + 1 9999 + 1 3000 ∙ 2 1000 : 2.
Урок – подорож з математики вміщує матеріал для розвитку математичних вмінь і навичок учнів, цікавий природничий матеріал, елементи інтерактивного навчання з використанням інформаційних інноваційних технологій. У додатках подана комп’ютерна презентація та супроводжуючий матеріал. Розробка учасника ІІ Всеукраїнського конкурсу "Творчий учитель - обдарований учень". Школа - Вчительська - Розробки уроків. Письмове додавання трицифрових чисел без переходу через розряд. 29 Квітня 2014, 17:19 , Переглядів: 13548. Письмове додавання трицифрових чисел без переходу через розряд.
1. Повторення письмового додавання трицифрових чисел. Завдання 210 (1) (фронтально). — Виконуючи перше завдання, згадайте алгоритм письмового додавання. 1) При додаванні трицифрових чисел одиниці записують під одиницями, десятки під десятками, сотні під сотнями. 2) Додавати починають з одиниць. 3) Додаємо десятки. До 7 десятків додати 0 десятків, отримуємо 7 десятків і ще 1 десяток, отримуємо 8 десятків. Записуємо під десятками. Записуємо число 6 під сотнями. Сума: 681. 2. Самостійна робота з наступною взаємоперевіркою. 3. Робота над задачами. Завдання 211.
3. Будь – яке трицифрове число складається з одиниць, десятків, сотень. Прочитайте числа, записані в таблиці (№461). Дайте їм характеристику. 4. Робота в парах. Прочитайте числа. Розкладіть їх у порядку збільшення. 145. Все классы Дошкольники 1 класс 2 класс 3 класс 4 класс 5 класс 6 класс 7 класс 8 класс 9 класс 10 класс 11 класс. Выберите учебник: Все учебники. Выберите тему: Все темы. также Вы можете выбрать тип материала: Все материалы.
До розгорнутого конспекту уроку додається презентація, фізкультхвилинка та друкований роздатковий матеріал. Автор: Мельник Аліна Вячеславівна. Навчальний заклад: Комунальний заклад “Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1” Василівської районної ради Запорізької області. Тема: Усне та письмове додавання й віднімання двоцифрових і трицифрових чисел. Рівняння, в яких один із компонентів є числовим виразом. Спрямування: математика 3 клас. Тема уроку: Усне та письмове додавання й віднімання двоцифрових і трицифрових чисел. Рівняння, в яких один із компонентів є числовим виразом. Складені задачі на 2–4 дії, які є комбінацією вивчених видів простих задач. Тип уроку: комбінований.
Ознайомити учнів із прийомом письмового додавання трицифрових чисел із переходом через розряд, коли сума одиниць або сума десятків дорівнює 10; формувати обчислювальні навички; узагальнювати вміння розв'язувати прості та складені задачі ; розвивати логічне мислення, кмітливість, творчу самостійність учнів; виховувати позитивне ставлення та інтерес до предмета. Автор: Тріленко Лариса Іванівна вчитель початкових класів Марганецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №1 ім. Т.Шевченка. matematyka.docx - 23.93 KB. Класи: 3 клас. Предмети: Математика. Увійдіть або зареєструйтесь, щоб зал
Коментарі
Дописати коментар